Одна з організацій в Запоріжжі, яка допомагає сім’ям загиблих АТОвців, може не отримати гроші

108
Фотоілюстрація

На своїй сторінці у Facebook колишній заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікації Олександр Зубченко зробив гучну заяву.

За його словами, ГО «Родина козацької звитяги», яка об’єднує запоріжців які брали участь в АТО, може не отримати 160 тис. грн. Депутат облради Сергій Знаменівський вніс проєкт рішення, який передбачає виділення цих коштів, за програмою «Назустріч людям». Проте, як запевняє Зубченко, директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Медвідь під різними приводами не хоче виділяти гроші сім’ям загиблих захисників України.

“Чиновник ОДА хоче забрати 160 тис. грн. у родин загиблих героїв АТО

Три роки громадська організація “Родина козацької звитяги” боролася, щоб отримати хоча б мінімальну підтримку обласного бюджету.

“Родина” об’єднує рідних та близьких 120 запоріжців, які боронили нашу землю на Донбасі.

Депутат обласної ради Сергій Знаменський вніс проект рішення, який передбачає виділення 160 тис. грн на потреби ГО “Родина козацької звитяги” у програмі “Назустріч людям”.

Ми у невідлатному боргу перед батьками, матерями, дружинами, які ніколи не дочекаються своїх дітей та коханих.
І це – найменше, що можемо зробити для них.

Однак директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Медвідь під надуманим приводом не хоче виділяти гроші сім’ям загиблих захисників України.

Життя у мирній Україні у посадовця склалося досить непогано. Минулого року Медвідь отримав зарплату у 478 тис. грн., а наші солдати, про яких він воліє забути,- кулю від російського снайперу.

Закликаю депутатів обласної ради не піддаватися на маніпуляції чиновника та підтримати родини українських героїв!”, – текст повідомлення. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...