У Запоріжжі затримали експосадовця-вимагача, який декілька років тому побив Комаренка

151

Посадовець знаходився в розшуку з лютого 2020 року.

Співробітники СБУ встановили місце знаходження та затримали колишнього начальника Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Він перебував в розшуку з лютого 2020 року, повідомляє пресслужба СБУ.

За інформацією ЗЦР у 2013 році підприємець Олег Комаренко (зараз вже колишній директор парку «Дубовий Гай») взяв в оренду приміщення під тренажерний зал, яке знаходилося на балансі Запорізького обласного управління фізичного виховання та спорту. У 2014 році Андрій Муштай звернувся до Комаренка з вимогою платити йому 3 тисячі гривень за безперешкодне орендування приміщення. В разі відмови, погрожував перевірками. Всіляко давив на Комаренка, який врешті-решт здався.

23 квітня 2015 року Муштай «виставив рахунок» в розмірі 25 тисяч гривень з моменту, коли почав вимагати гроші. Комаренко відмовився платити, за що його побив вимагач, після чого погодився знизити суму до 17 тисяч гривень.

Того ж року посадовця викрили. У лютому 2020 року запорізький апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, згідно з яким чиновника винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 ККУ та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років. Після оголошення вироку зловмисник втік.

Наразі здійснюється процедура з оформлення та передачі затриманого до установи з виконання покарань. Заходи із затримання засудженого проводилися спільно з працівниками ГУНП в Запорізькій області.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...