Олександр Константинов: Петро Порошенко відкрив для українців шлях до ЄС та НАТО

327

Сьогодні про підтримку кандидата в Президенти Петра Порошенка вкотре заявив лідер фракції «Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов, довірена особа кандидата в Президенти. Він вийшов до городян, аби розказати про свій вибір. Депутат долучився до роботи волонтерів кандидата Порошенка.

– «Ми, запоріжці відчули значні зміни реформи децентралізації впровадженої діючим Президентом і ми, і надалі хочемо курсувати цим шляхом. Так і сьогодні, я почув від громадян міста Запоріжжя та деяких жителів куточків нашого регіону, що відбулися позитивні зміни, вони поділилися враженням від того, як реформам працює у селах, де здійснилися ремонти навчальних закладів, медичних закладів, з’явилося нове обладнання» – розповідає народний обранець.

Олександр Константинов розповів про здобутки Петра Порошенка:
«Найважливішим здобутком усіх реформ, які запроваджує Петро Олексійович – це наше наближення до європейського рівня життя, до розвитку нашої талановитої молоді, яка має змогу завдяки безвізовому режиму, вільно перетинати кордон та їздити на навчання, для отримання нового досвіду у європейської спільноти – усе це є запорукою успіху нашої країни. Українська молодь має долучатися до таких майданчиків аби збудувати нову співпрацю, знайти для себе нові враження та захоплення. Петро Порошенко відкрив для українців шлях до ЄС та НАТО».

Також поділився враженнями про подальші зміни у державі:
«На мою думку, досить важливо підтримати сьогодні цей шлях України до європейської спільноти та європейського рівня життя в Україні. Виборча програма Петра Порошенка спрямована на продовження виконаної за попередні п’ять років роботи підписання плану дій щодо членства України в НАТО, початок процедури вступу України в Європейський Союз. Саме тому Петро Олексійович має продовжити працювати над виконанням цього завдання після обрання на другий президентський термін. Адже головним гарантом державної Незалежності України та національної безпеки є наше повноправне членство в ЄС та НАТО» – підсумував Олександр Константинов.

 

 

загрузка...