Олександр Константинов підсумував результати діяльності у 2018 році

69

19 грудня відбулася сесія Запорізької міської ради. На засіданні був прийнятий бюджет міста на 2019 рік. Головний фінансовий документ міста є соціально орієнтовним.
Підсумки останньої сесії цього року підбив лідер фракції «Солідарність» в міській радіОлександр Константинов.

– Остання сесія – це завжди бюджетна сесія. Це дійсно підведення підсумків року і прийняття бюджету на 2019 рік. Тому можна констатувати, що президентська реформа децентралізації визнана не тільки європейськими фахівцями, а у тому числі і українськими, як найбільш результативна реформа. 
Впевнений, що реалізацію цієї реформи може побачити кожен житель нашого міста. Це і відремонтована набережна магістраль, ремонти в школах, медичних закладах, нові автобуси, що їздять по місту, будівництво аеропорту, роботи в парках та скверах, та інші корисні зміни. Я чітко розумію, що попередня міська влада не мала такої можливості для реалізації масштабних інфраструктурних проектів у Запоріжжі. Бюджет міста Запоріжжя у 2014 році був 3 мільярди гривень, а у 2018 році – 9,6 мільярдів гривень. В 2019 році ця цифра становить 8,8 млрд грн, – зазначив депутат.

Бюджет наступного року Олександр Константинов назвав соціально орієнтованим.

– Найбільші витрати міського бюджету підуть на соціальний захист, медицину та освіту. У нас на наступний рік є близько 750 млн. гривень бюджету на розвиток, а це означає, що далі будуть проводитися ремонти житлових будинків, будівництво доріг, триватиме будівництво аеропорту і будуть реалізовані інші інфраструктурні проекти, – наголосив народний обранець.

IMG_2854

Успішними проектами, прийнятими у 2018 році, депутат вважає створення КП «Інститут розвитку міста» та проект про співфінансування капремонтів багатоквартирних будинків.

– Ініціатором прийнятого рішення про створення комунального підприємства «Інститут розвитку міста» виступила наша фракція, в тому числі і я. Упевнений, що ця структура повинна стати модератором і локомотивом розвитку нашого міста, як у питаннях залучення інвестицій, реалізації великих інфраструктурних проектів та створення комфортних умов для життя городян.

Що стосується проекту співфінансування, який виносив на розгляд колега по фракції Микола Бєлий, то він був прийнятий на сесії в березні 2018 року. Проект дає можливість на умовах співфінансування в більшій мірі з міського бюджету та частково з бюджету жителів, проводити капітальні ремонти в будинках, в яких створено ОСББ. Проект виявився ефективним та правильним з точки зору раціонального використання бюджетних коштів.

Позиція нашої фракції – люди, які створили ОСББ не повинні залишатися один на один з проблемами будинків, – підсумував Олександр Константинов.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...