Опубліковано переписку, яка може вказати на причину самогубства героя Владислава Волошина

4586
фото: Google
У Миколаївському виданні  НикВести  опублікували діалог між Владиславом Волошиним та того товаришем. У переписці йдеться про можливість самогубства. Діалог був більше місяця тому, 21 лютого.

«Я его не боюсь. Детей как-то без отца не охота оставлять. Хотя, суко, суицидальные наклонности мысли меня уже неделю не покидают», – пише товаришу Владислав Волошин

У переписці Волошин ділиться зі свої товаришем копіями доручень голови Миколаївської обласної адміністрації Олексія Савченка. Також поділився копіями результатів перевірки скандальних ремонтів в аеропорту, інтриги навколо якого, за словами близьких загиблого, могли і стати причиною самогубства.
Зазначається, що Владивлав Волошин хотів звільнитися з посади в.о. директора КП “Миколаївський обласний міжнародний аеропорт” та губернатор не відпустив його, натомість продовжив дію контракту.

Волошин: Вот так…

Собеседник: Я тебе говорил, что он г****.

Волошин: Как думаешь, пора подавать заяву?

Собеседник: А ты разве не уволен по срокам?

Волошин: Меня продлили. От сегодня.

Собеседник: Вали нахрен оттуда.

Волошин: Вот и я думаю.

Собеседник: Ему насрать на всех, когда своя жопа горит. Вот и думай.

Волошин: Я это уже давно понял… Я бы уже свалил. Но за спиной 100 человек, которые останутся без работы.

   

Нагадаємо, вчора, 18 березня у ліжку власної квартири знайшли мертвим Народного героя України Владислава Волошина. Смерть наступила внаслідок пострілу в груди, на час трагедії, рідні загиблого були вдома, тож про вбивство не йдеться.

Чоловік виконував обов’язки керівника КП “Миколайвський міжнародний аеропорт”, який є на балансі обласної ради.  Протягом останніх місяців в аеропорту проводили ремонтні роботи, а перед цим провели тендер та визначили підрядника. З бюджету було виділено велику суму коштів, зокрема компанії, яка виконувала роботи завчасно виплатили 10 мільйонів гривень, а пізніше вирішили розірвати з нею договір. За словами рідних загиблого, Владислав Волошин мав загострене відчуття відповідальності та справедливості, а тому дуже переживав з приводу інтриг навколо аеропорту.

У чоловіка залишилася молода дружина та двоє маленьких діток. Владиславу Волошину було лише 29 років. 
ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...