Патрульна поліція та Укртрансбезпека перевірять технічний стан запорізьких маршруток

181
Причиною для перевірки стало збільшення по всій Україні випадків ДТП за участю маршрутних автобусів. 

У Запоріжжі посилять перевірки технічного стану і наявності ліцензій у автопідприємств, які обслуговують загальноміські маршрути, повідомляє прес-служба міської ради. Масові перевірки проводитимуть представники Патрульної поліції спільно з фахівцями Укртрансбезпеки. Особливу увагу обіцяють приділяти маршрутним автобусам, які були переобладнані з вантажних.

Окрім того, влада наголошує, що в Запоріжжі немає обмежень на кількість пільговиків, які можуть скористатися послугами маршрутних таксі. Перевізникам необхідно проводити постійну роз’яснювальну роботу з водіями про ввічливе ставлення до пасажирів, особливо пільгових категорій.

Нагадаємо, раніше Forpost повідомляв, що запорізькі пільговики отримуватимуть компенсацію за проїзд в громадському транспорті. На монетизацію пільг з бюджету виділять 93,3 млн грн. Чиновники підрахували, що щомісяця пільгові категорії Запоріжжя будуть отримувати по 105 гривень компенсації. Тепер все залежить від виконавчої влади, адже рішення про монетизацію пільг прийматимуть саме вони. Якщо влада не прийме рішення про надання пільг у грошовій формі, то пільги продовжать надаватися в безготівковому вигляді.

Читайте також: С 1 июля пенсионеры Запорожской области платят за проезд в общественном транспорте

загрузка...