Петро Порошенко розповів, навіщо вдруге йде в Президенти

316
Фото з інавгурації Петра Порошенка

3 лютого був останній день, коли охочі зареєструватись кандидатами на виборах Президента могли подати документи.

За весь період подачі документів виявили бажання брати участь у виборах 89 осіб. З них 17 – в останній день подачі документів. Наразі вже зареєстровано 28 кандидатів.

В останній день прийому, документи подав чинний Президент України Петро Порошенко. Глава держави розповів журналістам про те, як президентство змінює життя і ставлення до країни. За його словами, ступінь відповідальності і глибина викликів рік до року тільки зростають.

П’ять років тому, згадує Глава держави – метою було не втратити країну, нині – зробити так, аби ті випробування, які випали українському народу, не стали марними.

– В 19-му році ще більша відповідальність, відповідальність за долю країни. Сьогодні ми вже розуміємо, що за ці п’ять років країна пройшла шалені випробування. Дуже важливо, щоби ті жертви, ті зусилля, які докладав український народ, їх не змарнували, щоб ми не зупинилися на півдороги і щоби наші рішучі дії по напрямку реформування країни щодо відповідальності критеріям, які необхідні для членства в Європейському союзі, в НАТО – це принципова наша ключова позиція, – наголосив Петро Порошенко.

Реєстрація кандидатів має відбутися до 8 лютого включно. Після цієї дати українцям оголосять остаточний офіційний список кандидатів в Президенти.

Виборча кампанія триватиме 90 днів, до дня голосування –  31 березня 2019 року.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...