Петро Порошенко: Україна потребує збільшення військової присутності союзників у Чорному морі

318
Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна потребує збільшення військово-морської присутності ФРН та союзників у Чорному морі для стримування агресії Росії. Про це глава держави розповів в інтерв’ю німецькому Funke Media Group, передає прес-служба Адміністрації Президента.

“Нам потрібна збільшена військово-морська присутність Німеччини та союзників у Чорному морі як стримуючий фактор для Росії”, – сказав голова держави.

Президент назвав агресивні дії Кремля неприйнятними. За його словами, міжнародне співтовариство та об’єднана Європа повинні посилити тиск на РФ.

“Нам потрібна сильна, уніфікована, недвозначна реакція щодо агресивної поведінки Росії. Ми повинні зупинити “Північний потік-2”. Ми повинні вже зараз думати про нові санкції”, – заявив Порошенко.

Глава держави вважає, що настав час для реакції проти Росії, яка була після випадку в британському Солсбері, де російського колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньку було важко поранено нервово-паралітичною речовиною “Новічок”.

Петро Порошенко переконаний, що на засіданні Європейської Ради у Брюсселі в грудні європейське співтовариство висловить підтримку нашій країні.

Читайте також: Порошенко: у першу чергу ми повинні тримати зброю напоготові на території Донецької та Запорізької областей

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...