Порошенко: у першу чергу ми повинні тримати зброю напоготові на території Донецької та Запорізької областей

857
Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія хоче пробити сухопутний шлях до окупованого Криму уздовж узбережжя Азовського моря.

Українські військові у зв’язку з оголошенням військового стану проведуть передислокацію військ, щоб відбити можливий напад РФ. Про це 28 листопада заявив Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки в Чернігівській області, передає “ГОРДОН”.

“В першу чергу ми повинні тримати зброю напоготові на території Донецької та Запорізької областей, на узбережжі Азовського моря. Вони хочуть з’єднати окупований Крим і окуповану частину на сході нашої держави. Але ми вже маємо іншу армію, іншу – об’єднану націю, і ми не дозволимо цього зробити”, – заявив Президент.

На думку голови держави, президент Росії Володимир Путін пішов на загострення, щоб перешкодити українській православній церкві отримати автокефалію.

“Щоб церкви думали, що раз у нас військовий стан, його святість (патріарх Варфоломій) нам нічого не дасть. Путін прорахувався. Будемо молитися, і все буде добре, побачите”, – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко закликав світ до єдності та солідарності з Україною.

Читайте також: Президент підписав Закон про введення воєнного стану в Україні – повний текст Указу

загрузка...
Загрузка...