Петро Сабашук обіцяє таки побудувати храм на площі Фестивальній у Запоріжжі

100
Сабашук

Запорізький нардеп підтвердив свої наміри та заявив, що точно побудує храм Ісуса Христа Спасителя на площі Фестивальній. Про це Петро Сабашук повідомив виданню “061” вчора під час Водохрещі

«Запоріжжя, як велика козацька столиця, повинна мати свій величний храм — стрункий собор, побудований у стилі козацького бароко. Разом з Григорієм ми заклали камінь у майбутній храм Ісуса Христа Спасителя на площі Фестивальній. І хоча, на жаль, дехто встиг цю землю вже продати, разом з громадою ми її повернемо і обов’язково побудуємо церкву», – розповів Сабашук.

Слова нардепа підтвердив й єпископ Запорізький та Мелітопольський Фотій.

“Дійсно, майбутній храм на площі Фестивальній в Запоріжжі, у нас є надія, стане центральним і, напевно, найбільшим собором нашої церкви. Земля для цього була відведена ще в 1991 році. Але раніше ми не мали змоги почати там будівництво. Зараз, слава Богу, є люди, які розуміють важливість створення центрального собору Київського Патріархату в Запоріжжі. Петро Сабашук вже взяв на себе технічну та проектну документацію, всі узгодження, щоб розпочати будівницство. Меценат, який багато років турбується про Київський Патріархат, обіцяв принести нам на затвердження готовий проект. Я впевнений, спільними зусиллям з божим благословенням ми доведемо цю справу до кінця”, – заявив священнослужитель УПЦ КП у коментарі виданню “061”.

Нагадаємо, 23 грудня у Запоріжжі презентували фото проекту нового облаштування площі Фестивальної. Їх опублікував нардеп Петро Сабашук. Тоді він сказав, що це тільки ідея та запропонував вносити художникам та архітекторам свої пропозиції до плану проекту.

Фото: Facebook

Читайте також: У митрополита Луки в собственности автомобили на миллионы гривен (фото)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...