На Фестивальній з’явиться новий храм, проект уже презентували

239

Презентацію проекту нового храму , а також реконструкцію фонтану, з можливістю його допрацювання, у соціальній мережі Facebook  опублікував народний депутат від партії БПП-Солідарність Петро Сабашук. Він також являється головою компанії “Рассвет”, до складу якої входить Запорізький домобудівний комбінат.

Про плани збудувати на Фестивальній храм, запоріжці вже чули. Його планують звести внизу площі, з боку трамвайних колій. Проте вчора народний депутат опублікував макет того, як після будівельних робіт буде виглядати площа Фестивальна. Він зазначає, що це лише його бачення, вносити корективи та власні пропозиції можна і треба. У той же час нардеп нічого не говорить про строки можливого будівництва, також ми не знаємо чи план депутата вже є затвердженим, чи це просто пробний макет.

“Моя команда работает над изменение Фестивальной, которую давно пора переименовать. Вверху фонтан имени не Анисимова, а внизу Собор. Это наше виденье, но не догма. Мы даем идею, а все остальное господа художники и архитекторы вперед!”, – заявляет Сабашук.

Народний депутат недарма іронізує та згадує прізвище екс-сматрящого, адже реконструкцію фонтану на центральній площі міста обіцяв провести саме Євген Анісімов.

загрузка...