Піар на крові: вдова Героя України Володимира Рибака заборонила Тимошенко називати вголос ім’я чоловіка

1116

Вдова Героя України Володимира Рибака, що загинув мученицькою смертю 19 квітня 2014 року будучи депутатом Горлівської міської ради, заявила що Юлія Тимощенко та її соратники піаряться на смерті її чоловіка, що колись був членом партії “Батьківщина”.

Жінка також розказала правду, яку замовчувала багато років, бо боялася та була зайнятою особистими проблемами, які звалилися на голову після смерті чоловіка. Зараз промовчати не змогла, бо чим ближче до виборів, тим частіше чує ім’я свого чоловіка з вуст батьківщинівців, які використовують його для власного піару.

Жінка написала допис у соціальній мережі Фейсбук, де вказала, що забороняє навіть називати ім’я свого чоловіка вголос, бо Тимошенко і її соратники не мають на це жодного морального права. У дописі Олена Рибак повідомила, що саме перед виборами Тимошенко вперше за 5 років приїхала до Слов’янська для відвідин меморіальної дошки присвяченої загиблому Герою Володимиру Рибаку. У звичній для себе манері сказала дуже душевну промову та повідомила, що дуже цінувала Рибака, якого, варто зазначити, виключили з партії за боротьбу з внутрішньопартійною корупцією.

Також Тимошенко запевнила, що завжди допомагає сім’ї людини, яку так сильно цінувала. Хто допомагав і в який спосіб Олена Рибак детально розказала.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...