Під час побиття військовослужбовця у Запоріжжі були присутні люди у формі — відео

897
Фото з Фейсбук

Ми розповідали про страшний інцидент, який трапився 21 липня після 23:00 поблизу магазину, який розташований на вулиці Космічній. Вчора ввечері в мережі з’явилося відео з моменту побиття. Цікавий факт, що поблизу були присутні люди у формі.

Відео злили в декількох групах в Інстаграм. Переглядаючи його ми помітили, що на момент конфлікту між жінками та чоловіком, поряд були присутні люди у формі з раціями. Ймовірніше за все, це охоронці магазину. Досить дивно, що саме вони вчасно не втрутилися в конфлікт. Заступатися за дівчину довелося військовослужбовцю, як наслідок, він зараз в комі. Ми намагалися з’ясувати чи встановлювали осіб у формі правоохоронці, на що в пресслужбі відповіли: «Вся інформація знаходиться на сайті. Проводиться розслідування».

Нагадаємо, тієї ночі між двома групами розпочався конфлікт. Поблизу знаходився боєць батальйону «Азов», який повернувся у відпустку з війни всього на три дні. Під час сварки одній з дівчат вже загрожувала не словесна, а фізична небезпека. Тому чоловік заступився. Це не сподобалося молодику, він вдарив два рази по голові його. Постраждалий впав на асфальт й більше не прийшов до тями. Зараз він знаходиться в комі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...