Цього року в Запорізькій області за фінансової підтримки Уряду реалізуються десятки соціально важливих проектів.
Зокрема, Уряд виділив кошти на реконструкцію єдиного комунального стадіону в Мелітополі «Спартак» ім. О. Олексенка, що дозволить проводити змагання всеукраїнського значення з легкої атлетики; на капітальний ремонт Мелітопольської спеціалізованої школи I–III ступеня № 23 — найстарішої в місті; на реконструкцію скверу Театральний, розташованого на головній вулиці міста Запоріжжя; на будівництво хірургічного корпусу Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні, а також на капітальний ремонт, термомодернізацію та утеплення її лікувального та поліклінічного корпусів; на завершення реконструкції будівлі під дитячий садочок у селищі Малокатеринівка Запорізького району; на капітальний ремонт будівлі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», де навчаються учні з семи сіл Веселівського району; на капітальний ремонт поліклініки та стаціонару КУ «Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань»; на реконструкцію (термомодернізацію) школи-гімназії «Престиж» у селищі Балабине Запорізького району; на реконструкцію плавального басейну Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності та десятки інших проектів.
Так, в оновленому кардіоцентрі Запоріжжя майже 700 запоріжців одержали медичну допомогу завдяки новому ангіографу, який встановлено в лютому цього року. Ангіограф придбано в межах урядової програми з розширення мережі кардіоцентрів за умов співфінансування з місцевим бюджетом
За цей період на новому ангіографі в кардіоцентрі було проведено понад 1 000 втручань, майже 700 пацієнтам проведено коронарографію, 395 – стентування, 250 людей, які потребували невідкладної допомоги, одержали її у центрі безоплатно.
Кардіоцентр працює в режимі 24 години на добу, без вихідних. Кожна людина, яка потрапляє до нього з гострим інфарктом міокарда, тобто потребує термінової медичної допомоги, має безкоштовне обстеження та лікування, оскільки стенти та необхідні медичні матеріали закуповують за державні кошти. Швидка діагностика та стентування знижує рівень смертності від інфаркту майже вчетверо.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним із пріоритетів Уряду. Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт і реконструкція доріг у країні майже не проводились. Починаючи від 2016 року фінансування дорожньої галузі щорічно зростає.
Загалом цього року на проведення дорожніх робіт у Запорізькій області держава виділила майже 743 млн. грн.. на 40,5 км шляхів. Зокрема, на ремонт ділянок трас Н‑08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та Н‑30 Василівка – Бердянськ. Завдання, яке ставить Уряд, – за п’ять років з’єднати якісними дорогами всі обласні центри. Дороги вже будують за новими стандартами, під суворим контролем і за новими жорсткими вимогами до підрядників. У проекті бюджету на 2019 рік Урядом передбачено рекордні 55,6 млрд. грн.. на дорожню галузь, із них 14,7 млрд. грн.. – на місцеві шляхи. Ще 2,5 млрд. грн.. піде на безпеку дорожнього руху.
За матеріалами Урядового порталу