КП “Наше місто” може змусити запоріжців на свята не виходити з дому

763

Запоріжці у відчаї, КП “Наше місто” не подбало про те, щоб в будинках на свята було світло і працював ліфт. Відповідне повідомлення зробило ПАТ “Запоріжобленерго”. Пенсіонери побоюються, що не зможуть вийти з квартири.

ПАТ “Запоріжобленерго” повідомляє про відключення світла та ліфтів. Оголошення про те, що управляюча компанія не надала належного пакету документів та не підписала договори на продовження надання послуг, почали з’явилися на запорізьких під’їздах. ПАТ “Запоріжобленерго” попереджає  людей, щоб з 14 грудня не користувалися ліфтами, з метою безпеки. Також повідомляють, що світло в під’їздах, підвалах та дворах будинків буде відключено.

“До нашого будинку приходила співробітниця “Обленерго”, сказала що КП “Наше місто” не сплатило рахунків за надання послуг та не продовжило договорів про подальшу співпрацю. Люди обурені, чому співробітники приходять до нас і в не найкращій манерів розказують про стан речей? Для чого нам ця інформація, невже дві компанії не можуть вирішити між собою відносини? Ми платимо управляючій компанії, а вона і не думає управляти! Навіщо нам таке комунальне підприємство?! Коли призначали керівника КП “Наше місто”, то запевняли, що це один з кращих менеджерів Запоріжсталі! Цей “найкращий” за 3 роки знищив сферу ЖКХ, а тепер каже що гроші скінчилися. Що тепер робити з тими будинками, які валяться, в яких 3 роки ніхто не підтримував стану?” – обурюється мешканка одного з таких будинків Валентина.

За доброю традицією телефони КП “Наше місто” мовчать, на жоден з номерів, які вказані на сайті не можливо додзвонитися. В ПАТ “Запоріжобленерго” кажуть: ” А ми тут до чого, вирішуйте питання зі своїми управителями!”. Чи буде світло у під’їздах і чи працюватимуть ліфти ми обов’язково повідомимо. А тим часом спробуємо з’ясувати хто ж насправді винен у ситуації, що склалася, “Запоріжобленерго” чи “Наше місто”.

загрузка...