Звання “Почесний громадянин Запорізької області” вручили ще одному запоріжцю

231
Почесний
Вчора, під час сесії обласної ради, званням “Почесний громадянин Запорізької області” нагородили управлінця та громадського діяча Олександра Білоусенка. На сьогодні від обіймає посаду віце-президента Запорізького обласного Союзу промисловців і підприємців «Потенціал».

Рішення про присвоєння звання Олександру Білоусенку депутати обласної ради прийняли ще у жовтні минулого року, але офіційна церемонія народження відбулася лише вчора. У Запоріжжі церемонія нагородження званням “Почесний громадянин Запорізької області” проходить раз на рік, у день святкування річниці утворення запорізької області. У той день Олександр Білоусенко був відсутній, тож звання м нагородили його перед початком 20-ї сесії обласної ради.

Олександру Білоусенку 81 рік, у 1990-1994 роках був народним депутатом України першого скликання. Пізніше очолював постійну комісію Обласної ради по фінансово-економічних питаннях та бюджету. У 2009-2010 роках був довіреною особою кандидата в у президенти України Віктора Ющенка. Тривалий час працював у банківській сфері. Був керівником Запорізького представництва ErsteBank  та дирекції банку Аваль. Став засновником і керівником Запорізької обласної спілки промисловців та підприємців “Потенціал”. Має безліч нагород різних рівнів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...