Запоріжці просять поліцію припинити “спектаклі” циган на ринку Анголенко

7424
ринок Анголенко
Фото: Google

Після того як ми опублікували матеріал про махінації циган на центральному ринку Запоріжжя, в редакцію Forpost почали писати люди, що вже потрапляли в подібні ситуації, або були свідками такого ж свавілля. Запоріжці обурені поведінкою циган, а також збентежені мовчазним спокоєм поліції. Тож пора розібратися у проблемі.

Нова-стара схема “розводу”

Зараз цигани у Запоріжжі не просто намагаються задурити людям голову звичайною фразую “ай милок, дай погадаю”. Місцеві на це вже не “ведуться”, тому циганам приходиться придумувати інші способи “розводу”. Зараз особливою популярністю у них користується наступна схема: циганка стежить за жертвою, яка, наприклад, розраховується за покупки в магазині, дістаючи при цьому свій гаманець. Це знак для циганки. Після того, як людина починає відходити від торгової точки, на авансцену вступає головна героїня, яка неочікувано з криками “віддай мій гаманець (чи щось на кшталт того) кидається на людину. Розрахунок на те, що жертва запанікує, розгубиться та почне показувати свій гаманець, намагаючись довести, що він належить саме їй. Саме в цей час ви можете стати жертвою афери циганки. Її цілями є ваш гаманець чи телефон. Вся суть “спектаклю” в елементі неочікуваності.

Недавній приклад:

Бездіяльність

Торговці, що постійно працюють на Англоленко кажуть, що циган, які подібним чином намагаються збагатитися, тут багато. Найчастіше вони діють в суботу та неділю, коли на ринку спостерігається найбільше скупчення народу. В них є свої “рибні” місця на “стометрівці” про які всі знають, однак нічого вдіяти не можуть. Люди, що потрапляли в подібні історії на ринку, розповіли нам, що звертались до місцевого дільничого, але той лише порадив відповідати на махінації циган кулаком.

Люди обурені

Люди наполегливо просять поліцію розібратися у ситуації з циганами на центральному ринку Запоріжжя, адже вони вже втомилися від їх постійних “спектаклів”, а потім крадіжок, які поліція не може розкрити. Крім того, якщо правоохоронні органи не діють, люди можуть вдаритися до такої речі як самосуд. А від цього точно краще нікому не буде.

Forpost

Читайте також: В Запорожье люди не довольны работой коммунальщиков по уборке снега

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...