Поліція розказала нові факти стосовно смерті у Запоріжжі колишнього депутата – відео

546
фото: facebook.com
Нещодавно ми писали про те, що у Запоріжжі, після нападу та отримання важких травм помер 35-річний мешканець Херсонської області. Як з’ясувалося працював він вчителем фізкультури, а також у минулому був депутатом Генічеської районної ради.

До Запоріжжя чоловік прибув разом з друзями, планували вилетіти з місцевого аеропорту до Туреччини, проте рейс скасували. Після, молодий чоловік пропав з поля зору рідних та друзів. Ввечері біля місцевого аквтовокзалу його знайшли у на пів притомному стані. Викликали швидку, через три дні чоловік помер. Тоді, у журналістів та рідних була інформація про напад, адже навіть документів з собою у загиблого не було.

Поліція спростувала інформацію, яку опублікували більшість ЗМІ. Коли чоловіка знайшли, він був в нетверезому стані, але міг самостійно стояти. Швидка допомога забрала постраждалого до лікарні, йому терміново почали робити операцію. Але до свідомості постраждалий так і не прийшов.

“З поля зору камер відеоспостереження громадянин не зникав. 13 березня близько опівночі чоловікові викликали швидку допомогу. Його в стані алкогольного сп’яніння без видимих ​​тілесних ушкоджень медики провели до автомобіля швидкої. Громадянина з особистими речами доставили в лікарню”, – зазначили правоохоронці.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...