У Запоріжжі проломили голову колишньому депутату, чоловік у лікарні помер

841
чоловік
фото: facebook.com
Біля автовокзалу в Запоріжжі знайшли молодого чоловіка з проломленим черепом, та без документів, з явними ознаками нападу заради крадіжки.  Ним виявився мешканець Херсонської області екс-депутат Генічеської районної ради та вчитель фізкультури Костянтин Гурульов.

До Запоріжжя чоловік прибув, щоб відправитися із запорізького аеропорту до Туреччини. Поїздку планував разом з друзями, де вони були на час нападу, не відомо. Друзі та рідні почали хвилюватися після того, як чоловік перестав виходити на зв’язок, цього дня рейс до Туреччини скасували, пише видання Новий Візит

Незадовго, ще живого Костянтина знайшли неподалік автовокзалу. Чоловіка доправили до лікарні, та через три дні він помер. Враховуючи, що документів при чоловікові не було, знадобився деякий час для пошуку близьких постраждалого. Коли рідні приїхали до Запоріжжі, то в пізнали у загиблому Костянтина Гурульова.

Зі сторінки чоловіка у соціальних мережах помітно, що загиблий був спортивної статури, як і більшість вчителів фізкультури любив спорт, здоровий спосіб життя та подорожі. Зокрема, більшість фото у його профілі присвячені саме мандрівкам, у тому числі з школярами.

Поховають 35-річного чоловіка сьогодні, в селі  Щасливцеве Генічеського району Херсонщини. 

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...