«Полоса» його ґвалтував 5 разів: стали відомі подробиці подій, які сталися з ветераном АТО в колонії Бердянська

3831
У Бердянській колонії «авторитет» систематично ґвалтував засудженого військового.

Колишній учасник антитерористичної операції 23-річний Олександр, кавалер ордену «За мужність» зазнавав знущань у Бердянській виправній колонії №77, зокрема ґвалтуванню після засудження. Про це на своїй сторінці в Facebook заявила правозахисник Ольга Решетилова, посилаючись на слова самого військовика.

Відповідно до інформації, колишній військовий був зґвалтований п’ять разів Сергієм Мірошніченком (прізвисько «Полоса»), на якого вказує сам чоловік. За словами засуджених, «Полоса» перетворює життя утримуваних на пекло.

«Олександр, як і багато інших ув’язнених, пройшов процедуру «переходу в касту опущених». «Полоса» його ґвалтував 5 разів. Зараз хлопець уже вдома, після лікування в психдиспансері, але продовжує знаходитися в дуже важкому психологічному стані», – повідомила вона.

Решетилова повідомила, що колишній військовий був засуджений за незаконне позбавлення волі. Виявилось, що під час служби Олександр разом з іншими військовослужбовцями затримали особу, яку вони вважали сепаратистом і передали представникам контррозвідки. Після цього його засудили до трьох років ув’язнення. Він був етапований до Бердянська минулого року.

Правозахисник звернула увагу, що Бердянська виправна колонія №77 має мінімальний рівень безпеки, де утримуються чоловіки, які вперше вчинили злочин – незначний або середньої тяжкості. Проте з невідомих причин там також утримують Сергія Мірошніченка, який має три вироки за вбивство.

Прокуратура і Державне бюро розслідувань перевіряли колонію, проте порушень не знайшли. Правозахисник додала, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені відомості щодо зґвалтування. Керівник ветеранської організації «Легіон правди» Андрій Ляшенко заявив, що покази щодо зґвалтування дали лікарі, «які його врятували». Він також додав, що ситуація із колишнім військовим стала відома тільки 1 березня.

«Олександр на розмову не йде, там все дуже печально з психічним станом», – написав він у коментарях до посту Решетилової і повідомив, що йому буде надано психологічну допомогу.

Читайте також: Генпрокуратура оприлюднила листування організаторів підкупу кандидата в Президенти – відео

загрузка...