Попався: КП “Водоканал” загнало мешканця Запоріжжя у пастку

1277

Мешканець Запоріжжя Віктор Гладкий оприлюднив у соціальній мережі Facebook фото з двору будинку за адресою Жуковського, 59. Там, під час зливного дощу автомобіль місцевого мешканця потрапив у пастку, яку щойно влаштували співробітники комунального підприємства “Водоканал”. Чоловік також опублікував діалог із працівниками підприємства, який мав місце після цієї події.

Як виявилося, до цього у дворі будинку проводилися ремоні роботи, була вирита глибока яма, яку комунальне підприємство змушене за собою засипати, а далі відлагодити дорогу, яку пошкодило. Співробітники КП вирішили не зважати на дощ, а діяти оперативно, почали під дощем засипати ями асфальтною крихтою. У цей час по дорозі проїжджав автомобіль і не побачивши ями, яку залив дощ, водій влетів прямо туди. Як вибирався, нам не повідомили.

Журналісти редакції Forpost поцікавилися у голови Олександрівської райадміністрації хто несе відповідальність за подібні ситуації та хто контролює роботу комунальних підприємств.

“Якщо КП “Водоканал” під час проведення ремонтних робіт викопало яму, то воно змушене її засипати, для цього підприємство уклало договори з КП “Елуад”. Те, що ми бачимо на фото, лише первинне засипання ям асфальтною крихтою, деякий час вони мусять так постояти, щоб усе вляглося і осіло, а після проводять асфальтування. Миттєво все виправити не реально. Але, справді, співробітники, які засипали ями, мали хоча б гілочку  поставити, щоб водії були повідомлені про небезпеку, в ідеалі – обгородити.  Підприємства на кштал “Водоканалу” контролюються департаментом ЖКГ, дуже часто я загалі не знаю які роботи вони проводять в Олександрівському районі. ” – повідомив Валерій Мостовий.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...