Порівняння двох пляжів у Запоріжжі натякає на крадіжку коштів при реконструкції Правобережного

4206
Пляж "Pool&Beach"

Forpost вже писав про те, що жителі Запоріжжя нарікають на якість реконструкції Правобережного пляжу на своїх сторінках у соціальних мережах. На реконструкцію витратили понад 52 мільйони гривень, хоч спочатку планували 17. Грошей запоріжців освоїли багато, а от якість плачевна.  Тротуарна плитка, яку поклали просто на пісок без жодної фіксації вже роз’їжджається, дерев’яні кабінки для переодягання розвалюються. Роботи за 40 тисяч гривень вже висміяли блогери та просто активні запоріжці.

Паралельно з цим у Запоріжжі реконструювали ще один новий пляж – Pool&Beach, його також вже відкрили. Ось так виглядає територія напроти Вознесенівського ринку, яку реконструював місцевий бізнесмен Артур Гатунок.

Пляж “Pool&Beach”

Обидва проекти були розпочаті практично одночасно в 2018 і закінчено з різницею в кілька днів. Один пляж будував Буряк за бюджет, другий – Гатунок за свої.

Реконструкція Правобережного пляжу коштувала меру Запоріжжя Володимиру Буряку 52 мільйони гривень.

Правобережний пляж

Пляж Pool Beach (навпроти Вознесенівського ринку) побудований екс-депутатом Запорізької облради Артуром Гатунком, вартість його будови склала 1 мільйон євро (31 млн гривень).

Запоріжці почали порівнювати пляжі. Тож що краще? Будувати за власні кошти і якісно чи за кошти бюджету і абияк? Бачимо на фото.

Редакцію Forpost вельми зацікавила явно корумпована реконструкція. Зараз ми займаємо аналізом документації та витрат і дуже скоро поділимося з читачами результатами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...