Президент підвів підсумки введення воєнного стану в Україні

423
Фото з сайту Запорізької облдержадміністрації

Очільник країни зустрівся з військовослужбовцями у зоні проведення операцій Об’єднаних сил, в ході робочої поїздки до Донецької області.

Президент підвів підсумки введення вієнного стану у десяти прикордонних областях, що межують з Росією (нагадаємо, 26 листопада Парламент ввів в Україні воєнний стан. Відповідну пропозицію вніс у Верховну Раду Петро Порошенко).

«Від кінця серпня Росія посилила свої угрупування вздовж усього кордону з Україною – від Білорусі аж до Криму і узбережжя Азовського і Чорного морів та Придністров’я. Зростає кількість російських військ, танків, броньованих машин, систем залпового вогню, з’явилися оперативно-тактичні ракетні комплекси», – говорить він.

За словами Верховного Головнокомандувача ЗСУ, в цілому наземне угрупування військ Росії вздовж державного кордону та на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях, у Криму складає зараз понад 28 батальйонних тактичних груп, танків – понад 1120, бойових броньованих машин – понад 2600, 1230 артилерійських систем та 442 комплекси систем залпового вогню шість оперативно-тактичних ракетних комплексів.

У відповідь на дії ворога у нашій країні було введено відповідне положення. В умовах дії режиму воєнного стану в короткі терміни бригади були доукомплектовані бійцями першої черги резерву і зараз військові частини передислоковуються на найбільш загрозливі напрямки.

За пропозицією керівництва Збройних сил Порошенко негайно затвердив план заходів щодо запровадження та забезпечення правового режиму воєнного стану в окремих областях нашої держави.

Читайте також: У запорізькому військкоматі не всіх чоловіків допустили до зборів через переповненість штату – ФОТО

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...