Прибрати та пересадити: мешканець Запоріжжя зробив декілька петицій щодо ялинок

135
Фото з сайту петиції

Після чергової аварії в Заводському районі на сайті електронних петиції автор запропонував декілька альтернатив, які на його думку, допоможуть уникнути аварій в майбутньому. Найбільше дісталося ялинкам. Цікаво, що всі повідомлення від однієї і тієї ж людини.

Іван Кісельов пропонує вирубати ялинки, які на його думку закривають огляд. Петиція називається: «Прибрати всі ялинки з роздільної смуги по вулиці Демократичній». На сьогодні оголошення набрало 297 голосів з 770 необхідних. До кінця голосування залишилося 44 дні.

В петиції №5995 він пропонує пересадити ялинки, які знаходяться по вулиці Демократичній на роздільній смузі, в інше місце. Навряд таким шляхом можна зберегти дерева, проте зі спеціалістами ми не консультувалися. «За» 188 (до кінця голосування 46 днів).

В наступному повідомлені вже вказано, що потрібно заборонити повороти з усіх боків вул.Демократична/вул. Сєченова; вул. Демократична/вул. Початкова; т-званому перехресті вул. Демократичної/вул. Передової. Проголосували 181 людина (до кінця голосування 51 днів).

Нагадаємо, 23 травня на вул. Демократичній трапилася серйозна аварія: автомобіль «Mazda» та «Volkswagen Bora». Постраждали обидва водії, які в той момент знаходилися за кермом. Їх доставили до лікарні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...