Адвокат “няні” нелегального дитсадка в Запоріжжі, вважає, що до суду люди приходили за гроші

309
Скріншот з відео, опублікованим адвокатом сім'ї, де померла дитина

Адвокат Суханової І., яку звинувачують у вбивстві однорічної Олесі, не згоден з тим, що 5 червня під час засідання Шевченківського суду підозрювану взяли під варту. Також, на його думку, на суддю здійснювався тиск проплаченим натовпом.

На своїй сторінці у Facebook Павло Будилка опублікував декілька абзаців з ухвали судді.

«На переконання слідчого судді, усе вищевикладене у своїй сукупності, а рівно і необхідність первісного збирання доказів у кримінальному проваджені, є достатньою підставою вважати, що на момент розгляду клопотання існують ризики, передбачені ст. 177 КПК України, тож, враховуючи наявність реальних ознак справжнього суспільного інтересу, який, не зважаючи на презумпцію невинуватості, переважає принцип поваги до особистої свободи, є підстави для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою в межах первісного строку досудового розслідування»

Фото: Павла Будилка

Він вважає дане рішення протизаконним. В коментарях вказав, що ймовірно тиск на суд присутні в залі здійснювали за гроші. Підставою для таких думок стало те, що на засідання люди приходили, а от на оприлюднення рішення Запорізького апеляційного суду, ні.

«Сьогодні на оприлюднення ухвали не було нікого. Мабуть, бюджет на мітинг не виділили», – пряма мова. 

Нагадаємо, 51-річна мешканка вулиці Авраменка організувала в себе на квартирі нелегальний дитячий садок. Оголошення розміщувала в Інтернеті. Він існував вже не один рік. Сюди 29 травня привели однорічну Олесю. Через деякий час дитина померла.

Лікарі констатували смерть внаслідок закриття дихальних шляхів шлунковим вмістом. Спочатку жінка говорила, що дівчинку привели до неї хворою. Однак правоохоронцям вдалося відновити відео, де видно, як «вихователька» кладе подушку Олесі на голову та зав’язує.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...