Закриті метрополітени, міжміські пасажирські перевозки та перенесені операції: карантин в Україні

681
Фото: Google.com

Закриті метрополітени, відсутність можливості пересуватися в країні та обмежена кількість учасників масових заходів 10 особами – в таких умовах найближчим часом доведеться жити українцям.

За дорученням президента Володимира Зеленського та рішенням Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабмін обмежив пасажирські перевезення на території України. Тобто відтепер громадяни не лише не зможуть покинути чи виїхати з країни, але переїжджати з міста в місто. Введена заборона залізничного, авіа-та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів, повідомляється на сайті kmu.

По місту маршрутки, трамваї, тролейбуси, автобуси можуть перевозити не більше 10 пасажирів. Заборонено проведення всіх масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволені лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Заклади громадського харчування, торговельно-розважальні центри, фітнес-центри, будинки культури тимчасово припиняють свою роботу. Послугу доставки їжі не забороняли.

Дозволяється торгівля харчовими продуктами, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

В медичних закладах призупинили планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових.

Підприємцям та організаціям радять працювати поки з дому.

Контроль за виконанням постанови Уряду здійснюватиме МВС та Національна поліція.

Нагадаємо, що з 12 березня в Україні через загрозу поширення коронавірусу запровадили тритижневий карантин.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...