Прокуратура виявила не всі правопорушення запорізької депутатки Гальчинської

215
Андрій Согорін повідомив, що дії Гальчинської під час голосування на сесії міської ради – це порушенням закону “Про запобігання корупції”.

Як раніше повідомляв “Фопрост”, запорізька депутатка від «Опозиційного блоку» Зінаїда Гальчинська, не зважаючи на статки, вирішила скористатися грошима запорожців і просила матеріальну допомогу у міської ради. На банківському рахунку жінки заощаджень на сумму більше 20 тисяч $. До речі, у користуванні Гальчинської також 2 машини. Останній автомобіль більш ніж за 400 тисяч гривень, вона купила саме в той час, коли просила матеріальну допомогу.

Окрім того, що Зірнаїда Гальчинська просила допомоги, депутатка ще й власноруч голосування за її виділення. Запорізький депутат, голова комісії з депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку і попередження корупції Андрій Согорін прокоментував нашому журналісту данну ситуацію. Він назвав дії депутатки порушенням закону.

В законі “Про протидію корупції” чітко визначене таке поняття як “конфлікт інтересів”. Депутат не може голосувати за ті питання, які можуть полипшити матеріальний стан його або близьких до нього осіб. Як приклад чиновник- депутат не може голосувати собі за надбавки. Якщо така ситуація виникає то депутат на сесії оголошує про конфлікт інтересів, та утримується від голосування. В данному випадку Гальчинська проголосувала за виділення допомоги самій собі, що і є порушенням закону, – розповів Согорін.

Читайте також: Запорізькі депутати просять Верховну раду посилити відповідальність за порушення закону про вживання та продаж алкоголю

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...