Рецидивіста, який зізнався в злодіяннях, повернули назад до пансіонату в Запорізькій області (ВІДЕО)

381
Фото: ПроБердянськ

Ми неодноразово розповідали про жахливу ситуацію, яка склалася в «Бердянському геріатричному пансіонаті». Коли прихисток почали надавати колишнім засудженим з особливими потребами – життя пенсіонерів та ветеранів перетворилося на пекло.

Більшість не хотіли відмовлятися від своїх старих звичок, творили безчинства. Вони били лікарів, постояльців, відбирали у стареньких кошти, пиячили, вживали заборонені препарати.

Правоохоронці вичислили зачинщика. Ним виявився Олександр Гульманов. Чоловік поводив себе зухвало навіть перед об’єктивами телекамер. Тривалий час директор пансіонату Володимир Мілакумов й прокуратура були безсилі. Однак, всім урвався терпець. Постало питання про перевіз злочинця до тюрми, де йому зможуть надати необхідні умови для життя.

Фото: ПроБердянськ

Вчора, 24 квітня, відбулося судове засідання по справі Гульманова, повідомляє «ПроБердянськ». Вирок підсудний не отримав, у зв’язку з тим, що сторона обвинувачення не спромоглася надати необхідні документи, які б підтверджували вину підозрюваного. Чергове судове засідання відбудеться 3 травня.

Цікаво, що в залі Олександр частково зізнався у злочинах. Наголошуючи, що в закладі вживав настоянку на плодах глоду (Боярышник), від чого не розумів, що робить.

Тим часом колишнього засудженого знову відвезли до пансіонату. Літні люди не довго відчували себе в безпеці.

Читайте також: У Запоріжжі затримали водія, який втік з місця ДТП розгромивши три автівки

загрузка...