Резонансна справа про знищення парку Яланського набула всеукраїнського розголосу – ВІДЕО

1857
Фото: скріншот с відео YouTube

Активісти будуть вимагати скасування рішення міськради 10-річної давнини про надання цієї ділянки під забудову. 

Доля парку Яланского, розташованого на ласій ділянці у самому центрі Запоріжжя, вирішилась ще 10 років тому, коли у міськраді віддали землю в оренду на 49 років (!) тодішньому депутату від “Партії регіонів” Володимиру Кальцеву. Про це йдеться в сюжеті телеканалу “СТБ” від 8 серпня.

 

Зараз активісти, що виступали проти знищення парку та будівництва на його місці ного ТЦ, заявили, що будуть вимагати скасування рішення міськради 10-річної давнини про надання цієї ділянки під забудову.

Нагадаємо, 7 серпня робітники компанії Кальцева «Ленд Дівелопмент» заявили про законність своїх дій та почали «підготовчі роботи» у парку Яланскього. Під ними розумілось вирубка дерев за допомогою бензопил. Дізнавшись про це, в парк прибутку й активісти, які виступають проти будівництва нового ТЦ та знищення парку. Крім того, близько 10 активістів вирушили до відділення поліції, де намагається довести правоохоронцям, що в парку відбувається кримінальний злочин. До обіду підрядники зрубали близько 500 дерев (їх середній вік складав близько 40-50 років), фактично знищивши парк. Запорізька поліція пообіцяла перевірити законність факту вирубки дерев у парку Яланського.

Читайте також: 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...