Рішення про розірвання договору оренди з компанією, яка збирається будувати ТРЦ на місці скверу Яланського,не прийнято

161
Фото: Google.com

Сьогодні, 27 березня, проходила 38-сесія Запорізької міської ради.

Одним зі спірних питань, яке треба було вирішити під час сесії – про розірвання договору з компанією ТОВ «Ленд Девелопмент» про оренду землі. Перед самим початком до стін Запорізької міськради прийшли активісти з плакати «Кальцев, поверни людям парк». Згодом вони перемістилися до сесійної зали.

Мусимо вказати, дебати точилися не лише між самим депутатами. Одні вказали, на неспроможність влади до таких кроків, мовляв, договір вже укладено будь-які «маніпуляції» протизаконні.

За словами депутата від фракції «Солідарність» В’ячеслава Зайцева, це питання він вивчав дуже ретельно. Розірвання договору можливо, було б бажання. Важелі впливу для цього є.

Після словесних перепалок остаточне рішення «слуги народу» так і не прийняли». Їм знадобився час – обідня перерва – щоб зважити усі «за» і «проти».

Врешті, під вигуки «ганьба» рішення не було прийнято: «за» проголосувало 12 чоловік, утрималось 15, не голосувало 25 (всього 52 чоловіки).

Нагадуємо, минулого року у серпні робітники під охороною «тітушок» спиляли сотні дерев у сквері Яланського (між ТЦ «Україна» та цирком). Володимир Кальцев до 2022 року пообіцяв збудувати тут ТРЦ.

Читайте також: Фірма Володимира Кальцева отримала ще 2 земельні ділянки у центрі міста, депутати не знали

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...