Різні джерела повідомляють, аби потрапити в списки партії «Слуга народу», треба внести солідну суму

76
Фото: Google.com

У соціальних мережах одразу декілька дописувачів з різних регіонів України повідомили, що на місцях за висунення у мажоритарних одномандатних округах або за списком партії «Слуга народу» в штабах «Зе!Команди», нібито, вимагають від 300 тисяч до 2 мільйонів доларів.

Підприємець з Дніпра, волонтер Олександр Редька повідомив, що хотів висуватися по мажоритарній системі від партії «Слуга народу», але за це з нього вимагали 300 тисяч гривень, пишуть «Факти».

«Викликали до штабу Дніпра на співбесіду. Летів з ейфорією, чекав зустрічі з кимсь важливим.. однак куратор по факту (ім’я цього сірого кардинала дніпровського штабу «Зе! Команди» повідомлю трохи пізніше, через те, що мене попросили «дати шанс команді та дізнатись імена кандидатів») повідомили мені, що мажоритарники за висування від партії «Слуга народу» платять по 300 тисяч доларів. Я не повірив (думав, перевіряють на совість) та сказав, що хабарів давати не буду, тільки відкриті офіційні платежі на передвиборчу кампанію, якщо платять всі мажоритарники. До мене одразу втратили інтерес, хоча намагався розповісти свої ідеї, бачення, поділитися досвідом життя більш розвинутих країн…», – пише він.

Фото: Факти
Фото: Факти

У коментарях до допису користувачі написали, що реєструвались в системі «Зе!Команди», залишали свої анкети та резюме, та нічого, окрім автоматичного повідомлення на пошту, після заповнення не отримали, при тому, що у повідомленні вказувалося, що відповідь нададуть до 6 червня.

Фото: Факти

Іншим відписались, якщо до 6 червня їм не передзвони та не запросили на співбесіду – отже, вони не пройшли відбір.

Інформацію підтвердив відомий волонтер Юрій Тира (Київська область). Він заявив, що гроші за подальшу участь в політичному житті «Слуги народу» вимагали від знайомих, які працювали у штабі «Зе!Команли» волонтерами з того дня, як Зеленський заявив, що йде в президенти.

«З 1 січня, з того моменту як Володимир Олександрович (Зеленський. – Авт.) Оголосив, що йде в президенти, мені пропонували дуже багато грошей: посади, частку в бізнесі, все, що завгодно, але я не продаюся … Минулого четверга (30 травня. – Авт.) я дізнався про те, що з людей, які підключилися до передвиборної кампанії в якості волонтерів буквально з перших днів, м’яко кажучи, відпрацювали дуже гідно … Їм тепер заявили, що за прохід до Верховної Ради – 300 штук грошей! У мене рве дах від такої інформації. І найгірше, що вона не поодинока! »- поділився він.

Він підкреслив, що в різних регіонах країни розцінки відрізняються. «Тобто за проходження до Верховної Ради вимагають 300 тисяч доларів, в Миколаївській області – пол лимона (500 тисяч доларів), в Одеській – 2 ляма (2 мільйони доларів)», – розповів чоловік.

Фото: Факти

Волонтер спочатку припустив, що це всього лише жарт, тому вирішив розібратися. Для цього він поїхав в офіс «Зе! Команди» на Печерську (Київ), де його зустріли «25-річна дівчинка-сцикушка», за спиною якої більш серйозні розмови вели двоє інших, більш старших, представників штабу. Там все заперечували, тому АТОшнік вирішив звернутися безпосередньо до Адміністрації президента.

загрузка...