У громадському транспорті Запоріжжя зафіксований новий випадок, коли пасажирці стало зле (ВІДЕО)

1389
Скріншот з відео its_zp

У муніципальному транспорті зафіксований новий випадок, коли одна з жінок у салоні від задухи втратила свідомість. Про це повідомляють у соціальних мережах.

В автобусі №17 (Арматурний завод – 3-й Південний мікрорайон) пасажирка знепритомніла. Навколишні кинулися їй на допомогу. Згодом вивели на свіже повітря. Чи довелося викликати швидку допомогу, на жаль, не повідомляється.

Ця проблема турбує запоріжців не один рік. Літо у нас досить спекотне. Тому громадський транспорт у цей період перетворюється на пекло. Тим не менш, влада у цьому не вбачає великої проблеми. Зокрема, 5 червня, на засіданні, начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міськради Олександр Кухарев сповістив, що облаштовувати транспортні засоби кондиціонерами ніхто не буде. Порадив запастися водичкою водіям для людей та завісити штори на вікнах або тонувати скло в автомобілях.

Читайте також: Одній з найбільших світових компаній, яка виготовляє телефони, Facebook заборонив встановлювати свої додатки

загрузка...