Родичі Героїв Небесної сотні – про вибір 2019

275

Родичі Героїв Небесної сотні звернулися до українців із закликом 21 квітня підтвердити європейський вибір України, за який віддали свої життя їхні рідні та гинуть українські військові на сході України.

«Якщо мій брат не загинув би 20 лютого на Інститутський, то сьогодні сказав би: не повторюємо помилок столітньої давності, коли ми втратили українську державу», – заявила Любов Середяк.

Родичі Героїв наголошують, що українці заплатили занадто високу ціну за волю і незалежність України. «Мій брат понад усе любив Україну і він ніколи б не дозволив би собі назвати її повією. Він мріяв про краще для нас усіх. Тож не дозволимо знищити мрії героїв. Здобутку Героїв Небесної сотні стане на багато поколінь і наш обов’язок це зберигти і зробити правильний вибір 21 квітня», – сказала Леся Лисак.

«У мене двоє дітей. Їх батько загнув за волю і незалежність України. І мені небайдужа доля моїх дітей», – сказала Лілія Точин.

«Сьогодні я хочу звернутися до виборців України. До тих виборців, які в першому турі голосували за інших кандидатів. Ми очікували, що українці виберуть найкращих. Та на жаль… Я також не погоджуюся з політикою Порошенка та його Уряду. Але ситуація, яка сьогодні склалася… я хочу вас просити: згадайте, як разом ми були на Майдані, згадайте, як разом ми хотіли кращого. Невже сьогодні, голосуючи «по-приколу», голосуючи задля власних чи партійних інтересів, ми хочемо кращого для України? Пам’ятаючи жертв Небесної сотні, тих, хто гине на сході України, ми готові здати Україну? Я боюсь, щоб Україну не знищили, я боюсь, щоб Україна не стала першою в світі державою, яку б знищив телевізор», – сказала Наталія Дигдалович, удова Героя Небесної сотні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...