Запорізький нардеп з антиукраїнськими поглядами закликав голосувати за Зеленського

452

Євген Балицький, який неодноразово активно проявляв свою проросійську і антиукраїнську позицію, що стоїть на межі, з сепаратизмом, а може вже перейшла її, який володіє бізнесом та примножує його в окупованому Криму закликав підтримати Володимира Зеленського.

Нардеп відкрито заявив, сьогодні українці мусять обрати інший курс, а не той, яким країна йде зараз. Очевидно він бачить в Зеленському людину, яка зможе на 180 градусів розвернути курс України, що сьогодні спрямований на євроінтеграцію та НАТО.  Курс, за який стояли на майдані українці та віддали за нього свої життя.

Йому, як і всім тим, хто бажання повернення України під вплив Росії вигідно, щоб керував країною недосвідчений та наляканий президент, тоді плани їхнього ідола Путіна можна буде реалізувати швидше. Щоб здати країну Кремлю достатньо людини далекої від політики, яка буде робити стратегічні помилки та не знайде підтримку в світової спільноти.

У своєму відео Балицький не оминув популістичних заяв спрямованих на дискредитацію Петра Порошенка, який не йде на поступки окупанту.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...