Ще один будинок у Запоріжжі руйнується через зволікання

1325
Ми вже писали про будинок за адресою Гоголя, 66, що в Олександрівському районі Запоріжжя. Побудований він ще у 1957 році і через відсутність планових поточних ремонтів, стіни об’єкту щодня осипаються. У будинку 4 поверхи та 4 під’їзди.

Особливо у плачевному стані балкони будинку, щодня, особливо після різкої зміни температури чи вологості повітря, цегла відламується і летить на прибудинкову територію. Мешканці бояться виходити на балкони, а також проходити під стінами.

будинок
фото: Facebook

Періодично цю адресу згадують у ЗМІ, час іде, а ситуація не змінюється. Мешканці будинку заплуталися в документах та відписках, мають безліч запитань, а від відповіді на них традиційно ухиляються. Зараз очікують відповіді на черговий запит. Зокрема людей цікавить, чому у 2016 році рішенням міської ради було затверджено виділення понад 750 тисяч гривень на ремонт під’їздів та балконів, але досі ніхто не взявся до роботи. Як зазначають мешканці будинку – ремонт провели тільки в одному – 4  під’їзді, далі роботи заморозили. Запорізький активіст і власник однієї з квартир у цьому аварійному будинку Данило Щербаков запевняє – кошти на ремонт були виділені, а от де вони осіли – не відомо!

У 2018 році будинок вкотре потрапив до титульного списку об’єкті у яких буде проведено капітальний ремонт.  І можливо вкотре на його ремонт виділять кошти, але цього разу, вказана сума значно менша, ніж було затверджено у 2016 році. Також, з переліку послуг зник ремонт під’їздів, балкони, з чергової спроби знову планують відремонтувати.

Читайте також: В Запорізькій області на будівлю пологового будинку напали невідомі — фото

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...