В Запорізькій області на будівлю пологового будинку напали невідомі – фото

1753
Фото - "Про.Бердянск"
7 березня  у пологовому будинку КУ БМР Бердянське ТМО сталася надзвичайна подія.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook головний лікар Бердянського пологового будинку Дмитро Єгоров, 7 березня, приблизно о 5:50 ранку, зловмисники намагалися викрасти систему подачі кисню, яка поставляє його в пологовий будинок. Викрасти систему все ж таки не вдалося, проте її цілісність була порушена в багатьох місцях.

Окрім того, після огляду території та детального з’ясування обставин, було виявлено, що невідомі зі стіни зірвали трубопровід разом з кріпленнями. Порушники не забрали його із собою, а залишили на землі біля будівлі. Разом з кисневою трубою зірвали міський телефонний кабель та зігнули металевий стовп, який підтримував трубопровід.

 

Фото - "Про.Бердянск"

Цей інцидент поставив під загрозу життя новонароджених малят та вагітних жінок, які потребують невідкладного оперативного втручання і чиє життя залежить від наявності кисню. На даний момент все добре, технічна служба «БТМО» та «ТЕХНОКЛИМАТ»,  налагодили резервне постачання кисню в пологові зали та палати інтенсивної терапії, життю пацієнтів нічого не загрожує.

“Дуже сподіваюсь, що поліція встановить особи цих вандалів і ми всі дізнаємося їхні імена і зможемо подивитися в очі цим людям, які на одну чашу терезів поставили невелику фінансову складову, а на іншу життя породіль, новонароджених, наших дружин та матерів. Хочу відзначити фінансову сторону, що той шматок металу, який можна було здати як брухт, коштує копійки, а відновлення системи подачі кисню – далеко не одну тисячу гривень”, – зазначив Дмитро Єгоров.

Джерело: “Про.Бердянск”

Читайте также: Як з’явився у Запоріжжі перший приватний кам’яний будинок та вулиця 8 березня — Ганна Черкаська

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...