Що стало причиною смерті місячної дитини в Запоріжжі?

478
Лікарка-епідеміолог, завідувачка відділу грипу та ГРВІ Центру громадського здоров’я МОЗ Оксана Артемчук повідомила, що 15 січня в Запоріжжі через грип померло немовля.

За словами лікарки, з 15 по 16 січня в Україні від грипу померло двоє люде: один чоловік похилого віку у Житомирі та одна дитина в Запоріжжі, якій було 1,5 місяця. З початку сезону в Україні було зафіксовано 19 випадків захворювання на грип, які закінчилися летальними випадками.

«Сьогодні ввечері ми отримали дані про смерть немовляти у Запоріжжі, дитині було півтора місяці. Підтверджено лабораторно — грип. Також чоловік з Житомира похилого віку. Ці дані ми ще не включили в наш реєстр, поки ми говоримо про 19 летальних випадків», — наголосила лікар.

Оксана Артемчук наголошує, що захворюваність серед дітей найближчим часом може знову вирости у зв’язку з поновленням занять в школах.

«Як ми знаємо, діти повернулись з канікул на навчання у школи, тому очікувано з наступного тижня захворюваність буде зростати серед дитячого населення. Зростає також і кількість летальних випадків, а сезон зараз у розпалі. Тобто випадків може бути більше», — сказала експертка.

Артемчук зазначила, що наразі тільки в чотирьох областях України перевищений епідеміологічний поріг на грип та ГРВІ (Запорізька область до цього складу не входить – Авт.), в цілому про країні епідемії немає, повідомляє Громадське.

Читайте також: У Запоріжжі зникла школярка

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...