Щойно відкритий у Запоріжжі сквер розсипається, запоріжці планують самостійно виправляти “косяки” – фото

3941
Сквер так поспішали відкрити задовго до визначеного строку, що залишили чимало “косяків”.

Кілька днів тому в Запоріжжі офіційно відкрили сквер навпроти театру Магара, який близько року був на реконструкції. На його сучасний вигляд витратили аж 10 мільйонів гривень – 5 з місцевого бюджету, 5 за рахунок субвенції. Анонсували щось грандіозне, а міська влада кілька разів приходила оцінити стан реконструкції. Роботи підрядної організації ТОВ “Лекса” закінчилися задовго до визначеного строку, а тому відкрили його швидше, а ніж планували.

Пригадуємо, всередині літа заговорили про те, що відкрити сквер можна вже на День незалежності, але мерія зазначила – не поспішайте, краще довше, але якісно. По факту вийшло довше, але неякісно, зате раніше визначеного строку.

Запоріжці стан скверу оцінюють як незадовільний, активно діляться враженнями у соціальних мережах та планують зібратися, щоб виправити “косяки” мерії. Варто зазначити, на офіційне відкриття площі прийшли чиновники та запросили цілий оркестр, але халтурної роботи ніхто не помітив і те, що не доробили, очевидно виправляти не планують.

Одразу після вікриття, запоріжці почали активно обговорювати об’єкт за 10 мільйонів, дехто не схвалював величезної кількості лавочок, суцільне каміння та малу кількість насаджень. Інші схвально оцінили і критикували незадоволених за протестні настрої, мовляв – вам завжди щось не так! Усе це – діло смаків, сперечатися можна скільки завгодно. Проте, відверту зневагу до місцевих мешканців через таку якість проведення робіт за таку суму заперечити не можна.

Читайте також: “Все для людей”: запорожцам показали обстановку 9-ой поликлиники изнутри (фото)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...