Шоу не буде: Зеленський записав пафосне відео та “Олімпійський” заперечив проведення дебатів на стадіоні

975

Популізмом та пафосом насичене чергове відео, що записав Володимир Зеленський сьогодні та активно “розшарив” у соціальних мережах. Бажання вкотре створити ефектне шоу підставило кандидата у президенти. Слова виявилися не більше ніж словами.

Кандидат Зеленський не узгоджував з керівництвом НСК графік проведення заходів на стадіоні. Тож пафосна фраза – у вас 24 години дійсно підтверджує професіоналізм актора викликати усмішку.

Керівництво державного підприємства НСК «Олімпійський» відповіло на заяву кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського, в якій він закликав чинного главу держави провести дебати на головному стадіоні країни.

Про це йдеться у заяві підприємства на сторінці у «Фейсбук».

«До державного підприємства НСК «Олімпійський» не надходило жодних офіційних заявок, чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в президенти України.

Пропозиція одного з кандидатів в президенти провести такі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський» в Києві – є його власною ініціативою. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства та не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні», – йдеться у повідомленні.

В разі надходження відповідних пропозицій адміністрація НСК «Олімпійський» буде розглядати їх в робочому порядку, повідомили в прес-службі компанії.

«Принагідно заявляємо, що НСК «Олімпійський» є аполітичним державним підприємством та не бере жодної участі у виборчій кампанії будь-кого з кандидатів у президенти України», – повідомили в НСК.
Раніше Зеленський заявив, що планує влаштувати шоу-дебати на стадіоні з діючим президентом Петром Порошенком. При чому озвучив кілька своїх умов, зокрема, що захід має пройти на НСК «Олімпійський».

За матеріалами – Главком

Читайте також: Випадково попалився: в команді Зеленського поширюють відео з сепаратистами, що обливають брудом Україну

загрузка...