Скоро Україна може повністю відмовитись від авіасполучення з РФ

49

3 квітня відбулось засідання Кабміну, на якому затвердили проект постанови про заборону нерегулярного прямого авіасполучення між Україною і Росією.

Проект постанови представив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він запропонував внести зміни до Постанови про Використання повітряного простору України. За цією Постановою трафік дипломатичних поїздок літаками між Україною і країною-агресором знизився на третину. Тепер, згідно з новою Постановою, мова йтиме виключно про авіасполучення для місій міжнародних організацій.

“Задля виконання закону України про санкції рішеннями РНБО України до низки авіакомпаній РФ застосовані обмежувальні заходи у вигляді часткового обмеження або повного припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України. У той же час, зазначені заборони не поширювалися на нерегулярні рейси між Україною та РФ, які здійснюються повітряними суднами, не зареєстрованими в РФ. Це створює загрозу нацбезпеці України, громадській безпеці та порядку. Нова постанова заборонить нерегулярні рейси між Україною і агресором. Вийнятками стануть тільки рейси для місій ООН, ОБСЄ та Червоного Хреста”, – зазначив Аваков.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...