«Слуга народу» пропонує покарати дівчат «націоналістичних поглядів», які просили вимкнути російський серіал

744
Фото зі сторінки у Facebook Євгенія Брагара

Ми розповідали історію двох волонтерок, які їхали автобусом «Busfor.ua» на трасі Луцьк-Київ. Вони помітили, що в салоні пасажирам крутять російський серіал. Вони підійшли до водіїв та попросили ввімкнути щось інше. Чоловіки не пристали на пропозицію дівчат отримавши підтримку інших пасажирів. Однак волонтерки проханням не обмежилися. Покинувши транспорт завчасно, звернулися до перевізника, щоб з’ясувати всі обставини.

Водіїв пообіцяли звільнити, хоча спочатку хочуть почути їх версію подій. А от депутат від «Слуги народу» Євгеній Брагар не хоче чути дві точки зору, вже встиг охрестити дівчат націоналістичних поглядів. Вважає, що притягнути до відповідальності мають саме волонтерок. Хоча останнім часом в Україні звинувачення стосовно ветеранів АТО, волонтерів, які допомагали військовим – вже давно не новина.


«Мене, як народного депутата, стурбувала ця новина, а особливо становище, у якому наразі перебуває водій автобусу. Перш за все, він не порушив жодного закону України та своїми діями демонстрував прагнення знайти компроміс з незадоволеними пасажирами», – пише він.

Також депутат додав, що зробить все можливе, щоб водія не покарали.

Тільки обране для вас у телеграм каналі Форпост – @forpost_zp Долучайтеся!

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...