Три експертизи спростували звинувачення Держпродспоживслужби стосовно запорізького закладу

512
Фотоілюстрація

Нагадаємо, на сайті Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, з’явилася інформація, що в популярному закладі SUSHI 3303 стався спалах кишкової інфекції, захворіло семеро дорослих, які споживали виготовлену продукцію у вище згаданому закладі. Більшість здивувалися, коли з’ясували, що інтернет-магазин продовжує працювати у звичному режимі.

Робітники SUSHI 3303 сказали, що ні про яке закриття не знають, а юристи закладу натякнули на тиск з боку Держпродспоживслужби. На сьогодні готові результати 3-х досліджень на підприємстві, про це повідомляють журналісти «RegionNews».

Перша була проведена 30 грудня, стосувалася санітарно-епідеміологічних перевірок виробництва SUSHI 3303. Медичні книжки працівників, сертифікати, документи на продукцію виявились в порядку. Сальмонельозу на виробництві, на руках і одязі не виявили.

Другу провели 20 січня Державним підприємством «Запорожстандартметрологія» під час якої патогенних мікроорганізмів і сальмонельозу не виявлено.

Третю провели журналісти «Алекс» за власні кошти. Інкогніто замовивши роли віднесли їх на перевірку до Запорізького обласного лабораторного центру. Висновки ті самі, що й попередні рази – сальмонелу не виявлено.

SUSHI 3303 готуються до суду, щоб відновити пошкоджену репутацію. Ми також слідкуватимемо за перебігом подій, адже дуже цікаво чому на офіційних джерелах з’являється неправдива інформація.

Тільки обране для вас у телеграм каналі Форпост – @forpost_zp Долучайтеся!

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...