Сьогодні у Запоріжжі повідомили про замінування школи

192
Фото: прес-служба Патрульної поліції Запорізької області

Сьогодні, 5 квітня, близько о 10:20 патрульні отримали виклик про замінування комунального навчального закладу.

На місце події прибули всі вільні екіпажі патрульної полоції, а також працівники криміналістичної лабораторії ГУНП, кінологічної слуби ГУНП, слідчо-оперативна група у повному складі та ШМД.

Правоохоронці оперативно організовали та проведели евакуацію дітей й персоналу закладу. Всього евакуйовано 205 осіб, з них 161 – дітей та 44 – співробітників закладу.

В ході проведення невідкладних оперативно-пошукових заходів факт замінування не підтвердився. Встановлено, що 14-ти річний учень цього закладу здійснив хибне повідомлення про замінування.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 259 КК України – завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності.

“Нагадуємо, що кримінальна відповідальність настає з 14 років, адміністративна з 16 років. Наш герой по при свій вік уникне будь-якої відповідальності тому що згідно ст.22 КК України особи, що вчинили злочини у віці від чотирнадцяти до шістнадцяти років, підлягають кримінальній відповідальності лише за тяжкі кримінальні злочини, а щоб хлопця притягти до адміністративної відповідальності йому ще не виповнилося 16-ти років!”, – зазначають у прес-службі Патрульної полоції Запорізької області.

Читайте також: У Запоріжжі піймали хакера, що продавав бази даних українців за кордон

загрузка...