Сьогодні Верховна Рада розгляне нові правила розмитнення авто на єврономерах – ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

252
Фото: скріншот з відео YouTube

Сьогодні, 8 листопада, Верховна Рада України планує розглянути у другому читанні 2 законопроекти про нові правила розмитнення автомобілів на “євробляхах”.

Крім того, Рада має ратифікувати угоду з Європейським Союзом щодо отримання 1 млрд. євро у кредит.

До того депутати розглянуть законопроекти “про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини”, “про відзначення на державному рівні 75 річниці початку примусового виселення українців з Лемківщини, Любачівщини, Надсяння, Підляшшя, Холмщини та Західної Бойківщини в 1944-1951 рр.”, “законопроект №9260, яким пропонується знизити поріг на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях із 150 євро до 100 євро”.

Далі депутати перейдуть до розгляду законопроектів №8487 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів” та №8488 “Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України”.

У наступному законопроекті №0203 пропонується ратифікувати Меморандум про взаєморозуміння між Україною як позичальником та Європейським Союзом як кредитором, підписаний 14 вересня 2018 року в м. Києві, який набирає чинності з дати його ратифікації, і Кредитну угоду щодо отримання Україною макрофінансової допомоги Європейського Союзу у сумі до 1 мільярда євро.

З повним порядок денним парламенту можна ознайомитись тут.

Ось, що зараз відбувається у Раді:

Дивіться також: Пологівський маніяк, який вбив щонайменше 40 осіб, помер за гратами

загрузка...