Андрій Фоменко – наслідки боротьби з коронавірусом будуть ще гіршими, а ніж сам коронавірус

135

Мешканець Запоріжжя Андрій Фоменко поділився історією свого товариша, який проживає сьогодні у Мелітополі і вже найближчим часом не зможе забезпечити свою сім’ю найбільш необхідним. Відучора в Мелітополі почали працювати КПП на яких перевіряють документи водіїв та пасажирів, якщо вони не підтверджують право в’їзду або виїзду із міста, машини завертають.

Люди, які добре знають місцевість знайшли альтернативні дороги – полем. Не тому, що хочуть приховати свою хворобу, а через неможливість тривалий час стояти у заторах.  Найближчим часом польову дорогу планують перекопати, тоді проїзд буде лише через КПП. Є люди, які проживають у Мелітополі, але місце реєстрації в іншому населеному пункті, так само як і в товариша Андрія Фоменка.

Що робити з цим – невідомо. Центральна влада продовжує робити все топорно – запроваджувати заборони, але нічого не давати людям взамін, щоб у них був шанс вижити. Методи боротьби в Україні з коронавірусом вбивають малий та середній бізнес. Наслідки боротьби можуть бути ще гірщими, а ніж сам коронавірус – пише Андрій Фоменко.

Закрыли Мелитополь.

У меня знакомый работает и живет там с семьей, без прописки.
Возвращался вчера домой из Запорожья и его не пустили, а дома жена и ребёнок.
Ребёнок которого надо кормить есть, а прописки нет.

И работает он в среднем бизнесе, добывая себе и семье на хлеб.
Он ещё успел прорваться второстепенными дорогами, но сегодня их обещают перекопать.
Кто, когда их восстанавливать будет?

Однозначно, последствия от коронавируса будут хуже самого коронавируса.

А правильно, добивайте тот средний и малый бизнес, что ещё остался, ведь вы после решительной победы над коронавирусом моментально восстановите экономику, раздадите всем кредиты, поможете погасить задолженности по зарплате и уберёте налоги на полгода.

А как быть жителям близлежащих сел? Многие ездили в магазин, на работу, в больницу в конце концов.

И ещё очень важный момент — через Мелитополь сегодня проходит единственная дорога, соединяющая восток Украины с Одессой.
Пропустят весь транзитный транспорт?
Как на легковой, на бусике, доказывать, что ты транзит?

В общем, вопросов как всегда больше чем ответов.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...