Ігор Артюшенко – Зеленський почав задовольняти забаганки терористів

350

Народний депутат України восьмого скликання Ігор Артюшенко назвав тактику окупантів – хижою тактикою вбивць, а також зазначив, що дії Зеленського роблять з українців овець, які один за одним йдуть на обід вовкам.

Таку заяву нардеп зробив у соціальних мережах, коментуючи перемовини між ватажками бандитських угрупувань на Донбасі та президентом України й наслідки від них. Ігор Андрійович каже, що в Зеленського добре серце лише стосовно терористів, бо ж сьогодні на Донбасі загинув український боєць, а українські військові не відповіли. Така поведінка Зеленського тільки розпалює апетити у терористів і вони розуміють, що можна вбивати скільки завгодно, бо за це їм нічого не буде – каже Артюшенко.

Зеленський вирішив порушити загальновідомі правила перемовин з терористами та почав задовольняти їх забаганки.

Ми не знаємо, що в результаті таємних перемовин з ватажками так званого “ДНР” їм віддав Зеленський минулого разу, але зараз вони хочуть більшого — частину території України.
Якщо він продовжить торги та виконає вимоги або піде на інші потурання, то через два тижні терористи знову щось вимагатимуть.

Це хижа тактика вбивць.
А Зеленський робить з українців овець, які по черзі йдуть на обід вовку.

Сьогодні загинув боєць, але у Зеленського добре серце лише коли це стосується терористів, а тому українські військові не відповіли.

Таким чином російські окупанти зрозуміють, що можна вбивати скільки завгодно, бо за це їм нічого не буде.

Чекаємо на наступні жертви…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...