Василь Мєзеєнцев – про те, як митники перешкоджають волонтерам

71

Приблизно рік тому повага та шана до людей, які у 2014-2015  роках з усіх сил рятували Україну, з боку центральної влади, зникла. Більше року ми спостерігаємо як переслідують бійців, волонтерів та просто активних громадян, які мають державницьку позицію. Пригадувати прізвища тих, хто зазнав переслідування немає потреби, бо ж їх імена щоденно фігурують в медіа.

Гучні справи про відомих на всю Україну людей ми чуємо, а от дрібні або не чуємо, або особливо не звертаємо увагу. Запорізький волонтер, який несе непросту нішу протягом останніх 6 років розказав свою історію, яка пов’язана з митницею. Ситуація відбувалася на митниці, там волонтерам влаштували справжнє показове шоу.

17 лютого приїхав гуманітарний вантаж з Франції.
Митники влаштували показове шоу з доглядом. Саме показове – тому що перераховували піжами, халати, тарілки для людей похилого віку, матраци, короче все, навіть рахували тряпки, якими ми перекладали медичні пристрої. Ну звісно з 10 000 халатів 36 були зайві, декілька матраців, які вже не матраци, але слугували як прокладки для холодильників медичних порахували як матраци.
Короче намагались знайти великого контрабандиста!
Нарили з двух фур аж три крісла медичних, декілька матраців, купу ковдр якими ми перекладали обладнання, пару інвалідних колясок, неучтьону тумбу, половину ліжка! і ремкомплекти до протипролежневих матраців. КОРОЧЕ НА ОСТАННІЙ СВІТЛИНІ ВЕСЬ УЛОВ )))) Ну а також зайві піжами медичні халати і тарілки бо вони були іншого коліру як зазначено в інвойсі.
Одна тьолочка з митниці оцінила все те що мелітопольска митниця забрала в 255 000 грн. ))))
Тепер ми маємо сплатити оцінену вартість.
Ось він – цинізм найвищого гатунку!
Я завтра взнаю все документально і номера протоколів і фіо той тьолочки, і як вона оцінила цей вантаж, але це повний треш. )))
Далі буде

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...