Стадіон так стадіон, я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу – Петро Порошенко

1037
скріншот з відео звернення Петра Порошенка

Петро Порошенко погодився провести дебати з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським на стадіоні “Олімпійський”. Незважаючи на пафос опонента та голослівність у частині організації самих дебатів, Президент відреагував та дав відповідь у своєму відео зверненні.

Також, він застеріг, що дебати – це не шоу, а серйозна розмова про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети. “Країна не просто обирає Президента України, вона обирає свою долю на роки та десятиліття” – сказав Петро Порошенко.

Глава держави порекомендував Зеленському прочитати Закон України про вибори Президента України, де зазначено порядок та умови проведення дебатів. У законі зазначено, що дебати перед другим туром мають проходити на суспільному телебаченні, в присутність телекамер і транслюючи їх на всю країну. Втім, навіть незважаючи на це, Петро Олексійович погодився на умови кандидата, лиш би він вийшов у публічну площину та спробував повідомити українцям, який же шляхом має намір вести країну.

Нагадаємо, вчора, Володимир Зеленський записав відео звернення до свого опонента Петра Порошенка, та публічно призначив зустріч на стадіоні “Олімпійський”. На реакцію Президенту дав 24 години, але повідомити адміністрацію стадіону про свої плани він не вважав за потрібне. 

загрузка...