Стала відома доля приходу запорізького священника Ігоря Савви

700
УПЦ КП
Фото: facebook.com

Колишня частина громади Храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії тепер буде проводити богослужіння у храмi св. Миколая Чудотворця Запорiзькоiї єпархiї УПЦ КП. Таку можливість вірянам надав єпископ Фотiй.

Про це в соцмережі повідомила Олена Гула:

“Сьогоднi пiсля першої служби вигнана з Запорiзькоiї єпархii УПЦ МП (за не поминання п. Кирила РПЦ, служби українською та рос., молитви за українських воїнiв, християнську та патрiотичну українську позицiю!) колишня частина громади Храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у дружньо наданому єп. Фотiеєм храмi св. Миколая Чудотворця (на трампарку) м. Запорiжжя Запорiзькоiї єпархiї УПЦ КП. Дякуємо Богу та Його друзям за пiдтримку! Служити Богу в храмi надано нам тимчасово без умов переходу до КП. Залишаемося християнською православною церквою без приналежностi до патрiархатiв… Шукаємо постiйне примiщення для Богослужiнь та створення просвiтницького центру. Ми вiдкритi до зустрiчей з християнами православними канонiчними та не канонiчними, а також - християнами рiзних конфесiй, громадянами iнших вiросповiдань, атеiiстами, тощо. Деякi прихожани – за створення в Українi омрiяної Єдиної Помiсної Православної Автокефальної Церкви. У будь-якому випадку, особливо зараз, ми вiдчуваємо, що реально “Бог є Любов” (Iв., 4:8)”.

Нагадаємо, запорізького священика УПЦ МП Ігоря Савву позбавили парафії в Запоріжжі через його проукраїнську позицію. Священик відкрито молився за українських військових, а ще — не згадував у молитві Кирила Гундяєва. 11 березня Ігору відкрито повідомили, що служити в храмі він більше не має права.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...