Стало відомо, як саме до Запоріжжя занесли коронавірус – відео

5741
Скріншот з відео Богдана Василенка

Сьогодні, 25 березня, стало відомо про чотирьох осіб, які заразилися коронавірусом за кордоном. Нещодавно вони прибули додому через аеропорт «Запоріжжя».

Коли до Запорізької області занесуть коронавірус було питанням часу, зважаючи на ситуацію у світі та тим, що в Україні в областях виявляють інфекцію. Також лишалося питання наскільки місцева влада готова виконувати обіцянки та виконувати введенні обмеження.

На своїй сторінці в Facebook журналіст Богдан Василенко розмістив відео у якому показний момент висадки пасажирів з літаків, які доставили своїх громадян з Єгипту й Куршавеля.

«У Запоріжжі – вже четверо хворих коронавірусів. Двоє прилетіли з Куршавеля. Ще двоє – з Єгипту. Нижче – відео з залу прильоту запорізького аеропорту. Це як раз рейс з Єгипту. Ні масок, немає дистанції. А тепер питання: скільки насправді в Запоріжжі хворих?», – пише він.


Тільки декілька прибувших були в масках, у залі натовп, всі стояли близько один до одного. Виходить, що справді швидко відреагували, вжили заходів, проте виконання «шкутильгає».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...